FİRMAMIZ

/ FİRMAMIZ
 


       Yılların tecrübesi ile özgün tasarımları ve modern ürünleri ile mekanlara can katan WOLSTONE, sektörün önde gelen üreticilerinden biri olma yolunda emin adımlar atmaktadır. Mehmet İNCEL tarafından kurulan Wolstone, perakende ve toptan satışları ile sizlere hizmet vermektedir.
 
       Yaşam alanlarına yönelik, ürün ve hizmetlerdeki beklentilerin arttığı günümüzde, Wolstone bu beklentilere cevap vermek için yapılanmasını tamamlamıştır.
 
       Sınırsız müşteri memnuniyetini ilke edinen Wolstone, satış öncesinden satış sonrasına varan sürecin her aşamasında alışılagelmiş yöntemlerden uzak müşteri odaklı yaklaşımımızı mağazamıza adım attığınız an hissedeceksiniz.
 
Misyonumuz

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, minimum hata , uzmanlaşmış ekip, güven ve saygınlık ilkeleri ile bugüne kadar süregelen iş hayatımızda, aynı ilkelerine bağlı kalarak “önce müşteri memnuniyeti” ilkesiyle çalışan, dinamik ve lider bir şirket olmak, misyonumuzdur.
 
Vizyonumuz

Toplum ve iş yaptığımız kurumlar tarafından tarif edilen ortak paydada en yüksek kalitede hizmet vererek bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak için varız.